ZBS FLORESAN BOYA

ZBS FLORESAN BOYA

Florasan pigmentle, belirleyici ve göz alıcı seçicilikte, canlı görünüme sahip yüzey boyası.

Floresan pigment ihtiva eden solvent bazlı sonkat boyadır.

floresan boya ile ilgili görsel sonucu

Bir cismin veya yüzeyin, belirleyici ve ayırtedici görülmesine yardımcı olmak amacıyla kullanılır. Yol trafik konilerinde, karayolları ikaz levhalarında, yüksek bina ve bacaların tepelerinde, deniz şamandıra ve fenerlerinde ,vapur bacalarında, çeşitli spor malzemelerinde v.b alanlarda kullanılır.

Floresan boyalar atmosferik şartlara dayanıklı olup, güneş ışığında, diğer normal renklerdeki boyalar ile kıyaslandığında, daha fazla ayırt edilebilen, belirleyici parlaklıktadırlar. Bu nedenle güvenlik, reklam, dekorasyon, peyzaj ve ambalaj sektörlerinde, çok amaçlı ve farklı gerekçelerle kullanılmaktadırlar.

Uygulanacak yüzeyler sağlam kuru ve temiz olmalıdır. Metal yüzeyler kum raspası Sa2 veya tercihen Sa2 ½ seviyesinde temizlenmelidir. Yüzeye tek kat ZBS ANTİPAS BOYA uygulanmalıdır. Beton veya çimento esaslı yüzeylerde, temiz ve kuru olduğundan emin olduğunuz sağlam yüzeye, 1 kat ZBS ANTİ-TOZ uygulanmasından 8-10 saat sonra ZBS Floresan Boya uygulanmalıdır.

İNCELTME  

Uygulama şekline bağlı olarak, ZBS Selülozik Tiner ile % 10-15 oranında inceltilerek Fırça rulo veya tabanca ile iki kat halinde tatbik edilir. Katlar arasında 12 saat beklenmelidir.

ZBS SELÜLOZİK TİNER İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

DEPOLAMA

 

Doğrudan güneş ışığı almayan ağzı kapalı ambalajında 5-35 °C arasındaki ortamda depolayınız.

AMBALAJ

 

10 kg. çember kapak, metal ambalajlar içinde satışa sunulmaktadır.