ZBS 1/7 KONSANTRE ASTAR(BİNDER)

ZBS 1/7 KONSANTRE ASTAR(BİNDER)

Akrilik kopolimer esaslı, su bazlı, silikonlu, izolasyon malzemesi ve boya astarıdır.

ÖZELLİKLERİ    Su bazlı, kokusuz, nefes alma özelliği olan, şeffaf boya astarıdır.
UYGULAMA ALANLARI   İç ve dış cepheler için silikonlu su iticiliği yüksek boya tüketimini azaltan izolasyon sağlayan güçlü bir boya astarıdır. ZBS 1/7 KONSANTRE ASTAR ile astarlanan iç ve dış cephelerde duvar rutubet geçirmez sıvının su emiciliği azalacağı için daha az boya gerektirir. Teraslardaki çatlaklarda pencere pervazı ile duvar arasında zamanla ortaya çıkan aralıklarda banyo ve tuvaletlerde su sızmasını önler. Yapıların toprağa oturan döşemelerinde ve bodrum katlarının çevre duvarlarında rutubeti önleyen son derece güçlü bir izolasyon malzemesidir.
UYGULAMA ŞEKLİ  Boya Astarı Olarak, ZBS KONSANTRE ASTAR,  hem yeni boyanan yüzeylere hem de eski boyalı yüzeyler üzerine uygulanabilir. Yüzeylerin üzerine uygulanarak yeni boyanın yüzey üzerine güçlü olarak bağlanmasını sağlar.
İNCELTME ORANI İç cephe uygulamalarında 1 lt ZBS KONSANTRE ASTAR, 7 Lt. Su ile inceltilmelidir.(1/7) Dış cephe uygulamalarında 1 lt ZBS KONSANTRE ASTAR, 5 Lt. Su ile inceltilmelidir.(1/5) İzolasyon uygulamalarında 1 lt ZBS KONSANTRE ASTAR, 2 Lt. Su ile inceltilmelidir.(1/2)
KAPLAMA GÜCÜ   1 litre ZBS KONSANTRE ASTAR 7 litre su ile inceltildiğinde, yüzey emiciliğine bağlı olarak yaklaşık 120–150 m2 alan astarlanabilir.
KURUMA SÜRESİ   Oda sıcaklığında(20°C) 1 saatte kurumasını tamamlar.
AMBALAJ ŞEKLİ   15 Lt. ambalajlarda piyasaya sunulmaktadır.

TEHLİKE UYARILARI

R22

GÜVENLİK UYARILARI

S2- S7- S26-S46