Hakkımızda

Hakkımızda

KURUMSAL

www.zbsmarket.com online satış sitesi üzerinden, Türkiye'de ilk defa, fabrikasından tüketicisinin kapısına kadar, ücretsiz kargo ile hizmet veren, Zemin Boyaları segmentinde ihtisaslaşmış,   %100 yerli sermayeli boya imalatçısıyız. ZBS (Zemin Boyama Sistemleri) "Zemin Boyası" ve zeminlerde tamamlayıcı ürünler gamı ile ZBS markası ile üretim yapmaktadır. Türkiye'de "Zemin Boyası" ismi ile üretim yaparak, aynı isimle, TPE'den tescil almış, Avrupa Birliği kalite sertifikası olan, CE” belgesine sahip bir firma olduğumuzdan gururla bahsedebiliriz.

2009 yılında , köklü sektör tecrübemiz, Yılpaz boya ve yalıtım malzemeleri ticaret ünvanı ile hayat bulmuştur. O yıllarda, küçük bir imalathanede, ağırlıklı olarak, Su bazlı iç ve dış cephe boyaları üreten Firmamız, zamanla üretim modelini ve yapısını değiştirerek,  2013 yılında, kendi markası olan ZBS (Zemin Boyama Sistemleri) ile Zemin Boyaları kapsamında, Epoxy ve çok amaçlı zemin kaplama boyaları, zemin kaydırmaz boyaları, bordür boyaları, yol çizgi ve zemin işaretleme Boyaları, ısıya dayanıklı boya, fosforlu boya, endüstriyel boyalar ve özel amaçlı boyalar ürün gamı ile üretime başlamıştır. Zaman içinde, tüketicilerimizin ZBS markamıza ve kalitemize olan güven ve teveccühleri sayesinde, 2019 yılı itibari ile, Şirketin sermaye yapısı genişletilerek, ZBS Boya ve Kimya San.Tic.Ltd.Şti. ticari ünvanını almıştır. Bugün,  Zemin Boyaları segmentinde imalat yaparak, Türkiye'nin her noktasındaki tüketicilerimizin kapılarına kadar, ücretsiz kargo ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Bize göre; cebinde akıllı telefonu bulunan her birey, bir ZBS bayisidir. (www.zbsmarket.com)

İnternet üzerindeki arama motorlarından, faaliyet konumuz olan; "Zemin Boyası" anahtar sözcüğü ile yapılan aramalarda, "ZBS" markamızı, Türkiye'nin her noktasında, 1.sayfaya ve üst sıralara taşıyan değerli tüketicilerimizle birlikte büyüyor, Bu ülke için üretiyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz (SSP) kapsamında, eğitime tam destek veriyoruz. Alım gücü düşük olan, özellikle köy okullarımıza, Biz İşimize Duygularımızı Karıştırıyoruz” ismi ile başlattığımız yardım hareketi sayesinde,okullarımızın boya ihtiyacını karşılayarak, destek oluyor, minik yavrularımızı sevindirerek, mutlu edebilmenin  dayanılmaz onuru ile kendimizi ödüllendiriyoruz. Sosyal sorumluluk Projelerimiz 

Yüksek hizmet kalitesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle, pazarı yakından takip ederek, rakipleri arasında model olan ZBS, firma politikasını ve ticari yapılanmasını, Tüketici odaklı bir yapı üzerine kurmuş ve bunu temel prensip olarak benimsemiştir. ZBS, buradan doğan güç ile, konusunda öncü bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

ZBS'ye güvenerek, bizimle iş birliği içinde olan tüm Tüketici,tedarikçi ve meslek dostlarımıza şükranlarımızı sunarız. Her yeni tüketicimizin, bize olan güvenini kazanmak ve bundan daha önemlisi bu güveni muhafaza etmek, bizim için ticari bir duruştan önce, insani bir erdem vazifesidir. Bu yüzden, piyasaya sunduğumuz "ZBS" markalı tüm ürünlerimizi sürekli olarak, meteorolojik koşullar, sürtünme, çizilme, ıslak-kuru presli aşındırma, UV etkisi gibi yaşlandırma ve yorma testlerine tabi tutuyoruz. Bu sayede, oluşabilecek deformasyonları önceden tespit ederek, ürünlerimizin daha uzun ömürlü olabilmesi, geç kirlenip kolay temizlenme gibi değerlerinin maximize edilmesi adına Ar-Ge'miz bünyesinde sürekli olarak, iyileştirme ve geliştirme yapıyoruz.